Cykloservisy

Vítejte na webu kde naleznete informace a rozsáhlý seznam cykloservisů v ČR. Horská kola, MTBO i silniční cyklistyka si razí úspěšně cestu po českých cestách a silnicích. Bycykl či jízdní kolo je stroj, který také potřebuje pravidelný servis aby vše fungoval tak jak má. Dobře nastavené kolo se pak jezdci odměnuje bezstarostnou jízdou. Cykloservis, chcete-li opravna kol je proto snad v každém městě, mnohdy spojena s prodejnou kol. Běžným servisem je nabídka kol světových značek:Specialized, Pells, Cannondale, Author, Marin GT, Mongoose, Schwinn, Dema, Kellys, 4ever, Superior, Pells, Vertec, Vautron Trek a Garry Fisher

KiteBike.cz - prodej a servis jízdních kol Cyklo ATOM - horská a silniční kola Habby Bikes

Tipy na Výlet

Vítejte cyklisté !

Česká reppublika poskytuje nádherné lokality pro jízdu na horských kolech a s MTB si po lukách a hájů užijete spousty adrenalinových zážitků.

Naše redakce Vám nabízí několik Tipů na výlet na kolech.

 

Rychlebské stezky

lokalita: Jeseník - Černá voda

 

  


Tato extrémní lokalita pro vyznavače horských kol se nachází v okrese Jeseník. Cesty či traily začínají v obci Černá Voda, odkud většina jezdců vyráží po cestě k výjezdu na "Rychlebské ztezky "

 

Po asi hodinovém stoupání, cca 260m převýšení, dorazíte na začátek Trailů. Tady začína teprve ten pořádný adrenalin.

Doporučujeme pro sjezd povolit tlumiče a sedlovku dát co nejníže. A START ! 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Tipy na Výlet

obrazek Naše redakce Vám doporučuje lokality a tipy na výlet na kolech. Trasy pro rodinky na kolech i pro zkušené jezdce na horských kolech. Více..
Více ...

Krádeže kol

obrazek Někdy stačí chvilka nepozornosti a zloději využijí právě této chvilky a Vám nezbývá než mít oči pro pláč. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.