Cykloservisy

Vítejte na webu kde naleznete informace a rozsáhlý seznam cykloservisů v ČR. Horská kola, MTBO i silniční cyklistyka si razí úspěšně cestu po českých cestách a silnicích. Bycykl či jízdní kolo je stroj, který také potřebuje pravidelný servis aby vše fungoval tak jak má. Dobře nastavené kolo se pak jezdci odměnuje bezstarostnou jízdou. Cykloservis, chcete-li opravna kol je proto snad v každém městě, mnohdy spojena s prodejnou kol. Běžným servisem je nabídka kol světových značek:Specialized, Pells, Cannondale, Author, Marin GT, Mongoose, Schwinn, Dema, Kellys, 4ever, Superior, Pells, Vertec, Vautron Trek a Garry Fisher

Cyklo ATOM - horská a silniční kola Habby Bikes KiteBike.cz - prodej a servis jízdních kol

Cyklosport Volráb

www: http://www.cyklovolrab.eu
E-mail: cyklovolrab@email.cz
Telefón:+420 602 73 00 63
Fax:
Adresa: Papírnická 2570/3
Plzeň-Východní Předměstí
326 00

Na více jak 350 m2 naší kamenné prodejny se setkáte s ucelenou nabídkou zboží a služeb pro cyklistiku. Specializujeme se na prodej elektrokol, kol MTB, silničních, městských a krosových. Najdete u nás veškeré doplňky a díly na kolo, brýle, přilby, obuv a sportovní oblečení. Nabízíme kosmetiku, maziva, čisticí prostředky, nápoje, výživu, nářadí, bezpečnostní doplňky a stojany. Dodáváme koloběžky, dětská odrážedla a trenažéry. Zajišťujeme servis kol dílčí, kompletní či generální. Nové technologie nejsou pro nás problémem. Ať už se jedná o pohonné jednotky elektrokol a elektronické řazení Shimano Di2 nebo o servis hydraulických brzd, odpružených vidlic, kyvek a tlumičů celoodpružených kol. Vždy vynaložíme maximální úsilí k Vaší plné spokojenosti.
Jsme jediné specializované Shimano Servisní Centrum v Plzeňském kraji a autorizované servisní centrum pro odpružené vidlice a tlumiče RockShox a hydraulické brzdové systémy Avid.

Provádíme stále populárnější přestavby na elektrokola.

Stavíme na osobním kontaktu a individuálním přístupu se zaměřením na konkrétní potřeby a požadavky každého zákazníka.

Další služby: platba kartou, testování jízdních kol, půjčovna, splátkový prodej.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Tipy na Výlet

obrazek Naše redakce Vám doporučuje lokality a tipy na výlet na kolech. Trasy pro rodinky na kolech i pro zkušené jezdce na horských kolech. Více..
Více ...

Krádeže kol

obrazek Někdy stačí chvilka nepozornosti a zloději využijí právě této chvilky a Vám nezbývá než mít oči pro pláč. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.